3. B

Fotbal – Finále MC Donalds Cupu

Publikováno: 21.5.2024 Autor(ka): Martin Zárybnický

Dne 14. května se konalo okresní finále nejmladší kategorie (2. a 3. třída). Žáci si účast vybojovali na okrskovém kole, kde obsadili 2. postupové místo.

Na Dobříši se postupně utkali se žáky ze ZŠ Jiráskovy Sady, ZŠ Mníšek, 1. ZŠ Dobříš a 1. ZŠ Sedlčany. Po dvou výhrách a dvou prohrách skončili 3. ve skupině a celkově se dělili o 5. – 6. místo na okrese.

Za naši školu nastoupili tito hráči: O. Bubeníček, M. Chlapovič, M. Kačena, V. Koutenský, F. Maštalíř, M. Nusl, D. Peroutka, A. Schifferling, J. Viktora, J. Vršecký, J. Zákoucký a D. Záruba pod vedením O. Bubeníčka st.

Všem zúčastněným děkujeme za vzornou reprezentaci školy a do budoucna jim přejeme mnoho (nejen) sportovních úspěchů.

Za vyučující TV Martin Zárybnický