Školní parlament

Konference žákovských parlamentů v Blatné

Publikováno: 17.5.2024 Autor(ka): Marie Hrubá

Ve středu 15.5.2024 jsme se potkali v Blatné.

Opět po roce jsme se potkali s parlamenťáky z okolních škol, tentokrát v Blatné. Za náš parlament jelo 10 členů, kteří si připravili prezentaci o činnosti našeho parlamentu.

Po přivítání v Komunitním centru v Blatné jsme si navzájem sdíleli projekty a aktivity, které se nám za poslední rok podařily. Po krátké svačině následovalo rozdělení do skupin a práce ve workshopech.

V poledne jsme vyrazili do města s křížovkou, která byla zaměřená na město Blatná a místní historii v pěstování růží. Během procházky a luštění jsme si odskočili také na oběd.

Akce byla opět moc povedená, načerpali jsme inspiraci do další činnosti našeho parlamentu a užili si prima den.