Tonda Obal na cestách

Publikováno: 17.10.2024 Autor(ka): Lucie Karasová
Tonda Obal na cestách

Třídění odpadu a recyklace některých surovin je již dlouhodobě pevnou součástí denního běhu školy.

V letošním školním roce byla ZŠ Březnice vybrána pro realizaci programu Tonda Obal na cestách pro společnost EKO-KOM a.s., jehož cílem je seznámit žáky s problematikou třídění a recyklace odpadů.

Formou přednášek s úkoly a otázkami realizovali lektoři program celkem pro 10 tříd. Účastnily se děti 3. – 7. ročníku.

Program žáky zaujal a přinesl jim mnoho nových praktických informací a zajímavostí.