Prožitkový kurz pro parlamenťáky 16.10.2024

Publikováno: 16.10.2024 Autor(ka): Marie Hrubá

Dne 16. října 2024 se uskutečnil prožitkový kurz určený členům žákovského parlamentu.

Hlavními cíli kurzu bylo, aby se členové parlamentu vzájemně poznali, naučili se efektivně komunikovat a spolupracovat a společně řešit problémové úkoly. Účastníci měli také možnost intuitivně si rozdělovat role v týmu.

Zvláštní poděkování patří Sdružení rodičů a přátel školy (SRPŠ), které na kurz přispělo v plné výši. Díky této podpoře mohli žáci zažít inspirativní a vzdělávací den, který posílil jejich sebevědomí a chuť aktivně se zapojit do školního dění.

FOTKY ZDE