Návštěva Domova Březnice

Publikováno: 15.11.2023 Autor(ka): Marie Hrubá

I v letošním školním roce jsme se v rámci výzvy "Jsem laskavec" vydali do Domova Březnice.

Návštěva Domova Březnice

Ve středu 15.11.2023 jsme se opět vydali do Domova Březnice, abychom spolu s klienty strávili příjemné dopoledne. Připravili jsme si pro ně tři výtvarné aktivity - vánoční svícen, stromeček z kartonu a hvězdu z kolíčků na prádlo. Senioři si vyzkoušeli vytvořit všechny tři výrobky, kde jim oči nebo ruce nesloužily, dopomohli parlamenťáci. Společně si dopoledne užili nejen tvořením, ale také  povídáním a vzpomínáním na školní léta klientů.

Děkujeme moc za spolupráci a možnost návštěvy v Domově Březnice.

FOTKY ZDE

Naše škola zpracovává v souvislosti s využitím webových stránek pouze taková cookies, která jsou nezbytně nutná pro zajištění provozu webových stránek a internetových služeb, a u kterých není nutno získat souhlas uživatele webu (technické a relační cookies). Pravidla cookies