VÝSLEDKY TESTOVÁNÍ SCIO

Publikováno: 5.6.2024 Autor(ka): Martina Vaněčková

Výsledky testů pro žáky z pátého, sedmého a osmého ročníku jsou již k dispozici na webových stránkách společnosti SCIO.

Můžete se na ně podívat v sekci Výsledky a zprávy na www.sciodat.cz po zadání přihlašovacích údajů.

Žáci se do svých profilů ve ScioDatu přihlásí stejnými přihlašovacími údaji jako do testování. (Pokud nemají přihlašovací údaje, mohou je dostat ve škole u třídního učitele.)

Zpráva žáka je doplněna o náhled řešeného testu s vyznačením správných odpovědí.