Prožitkový kurz pro členy žákovského parlamentu

Publikováno: 26.9.2023 Autor(ka): Marie Hrubá

V úterý 26.9.2023 si naši parlamenťáci užili prožitkový kurz

Prožitkový kurz pro členy žákovského parlamentu

Díky velké podpoře SRPŠ, které parlamenťákům kurz zaplatilo, si naši parlamenťáci užili celý den aktivit zaměřených na podporu spolupráce, kreativity, rozdělení rolí, dodržování pravidel. A tak si vyzkoušeli rozmotat gordický uzel, získat co nejvíce bodů ve hře o bizoní šlachu, poslali si žabku, prošli krokodýlí řekou.

Moc děkujeme lektorkám Veronice Pevné a Lídě Růžičkové z CEDU za úžasný den.

 

FOTKY Z AKCE

Naše škola zpracovává v souvislosti s využitím webových stránek pouze taková cookies, která jsou nezbytně nutná pro zajištění provozu webových stránek a internetových služeb, a u kterých není nutno získat souhlas uživatele webu (technické a relační cookies). Pravidla cookies