Projektová výuka "Odpady, aneb učíme o odpadech prvňáčky"

Publikováno: 26.4.2024 Autor(ka): Martina Šafránková
Projektová výuka "Odpady, aneb učíme o odpadech prvňáčky"

Ve středu 24.4.2024 proběhla společná akce žáků prvních a devátých tříd. Deváťáci si připravili spoustu aktivit, během kterých prvňáčci učili formou soutěží o třídění, recyklaci ale i o správném  chování v přírodě (napr. Jak poznat hliníkový předmět, jak se chovat v přírodě, či kde v našem městě najdou kontejnery na tříděný odpad). Součástí dopoledního programu byla pohádka o nepořádném princi a vyrábění tučňáka z recyklovaných materiálů. Celá akce se moc povedla a ráda bych poděkovala všem žákům, kteří se na programu podíleli. 

 

Za vyučující, 

Martina Šafránková 

Naše škola zpracovává v souvislosti s využitím webových stránek pouze taková cookies, která jsou nezbytně nutná pro zajištění provozu webových stránek a internetových služeb, a u kterých není nutno získat souhlas uživatele webu (technické a relační cookies). Pravidla cookies