Adaptační pobyt ve Věšíně

Publikováno: 14.9.2023 Autor(ka): Zuzana Klimova

Kemp Brdy 12. - 14. 9. 2023

Adaptační pobyt ve Věšíně

Šestý ročník strávil tři dny v kempu Brdy, kde se seznamoval s místní přírodou, novými spolužáky, a také novými třídními učiteli. Žáci měli možnost dozvědět se o lesním hospodářství od pana Václava Hrubého, který také vysvětlil práci hajného, jak se kácí strom, a jak se mají žáci chovat v lese. Také se naučili pojmenovat přírodniny v blízkém okolí nejen česky ale také anglicky, osvojili si základy první pomoci a vyzkoušeli si prvky sebeobrany. Celý pobyt byl ve znamení poznávání přírody a sportu. Žáci také absolvovali túru v okolí kempu Brdy a pozorování noční oblohy. Nakonec  také pracovali s dalekohledy. Pobyt v kempu se vydařil, jídlo bylo chutné, počasí skvělé. Tento pobyt jistě motivoval žáky k dalšímu zkoumání přírody a také utužil vzájemné vztahy.

Naše škola zpracovává v souvislosti s využitím webových stránek pouze taková cookies, která jsou nezbytně nutná pro zajištění provozu webových stránek a internetových služeb, a u kterých není nutno získat souhlas uživatele webu (technické a relační cookies). Pravidla cookies