2023-10-05 - Přespolní běh

Publikováno: 6.10.2023 Autor(ka): Martin Zárybnický

První soutěží ve školním roce, která se koná v rámci Školní sportovní ligy, je tradičně Přespolní běh. Tato soutěž je jedna z nejvíc náročných. Jedná se o vytrvalostní běh a vzdálenost je od jednoho kilometru až po dva kilometry podle věku závodníků. V den závodu 5. října byly ideální podmínky pro běh, sluníčko, bezvětří a teplota těsně pod 20stupni.

V jednotlivých kategoriích běželo 40 až 65 závodníků. Největší úspěch zaznamenal Matěj „Boban“ Chlapovič, který všechny své soupeře předběhl a obsadil 1. místo a Erika Paimová, která obsadila 3. místo. Oba si ze závodů odnesli diplom a medaili. Do desátého místa se ve svých kategoriích umístil ještě A. Schifferling a N. Zárybnická. Ani ostatní se ve svých bězích neztratili. Obsadili hezká umístění a především dokončili své běhy i přes drobná zranění. Všem bych tímto chtěl poděkovat

Přespolního běhu se zúčastnili tito žáci: Chlapovič Matěj, Schifferling Adrian, Bubeníček, Ondřej, Paimová Erika, Vítková Karolína, Holická Ingrid, Čížek Jiří, Mrákotová Linda, Valtová Alžběta, Kotrbatá Nela, Nekl Jonáš, Liebner Jáchym, Hruška Adam, Chotívková Ema, Nejedlá Sára, Mareček Robin, Kocíková Bibiana, Klazar Vojtěch, Chloupek Pavel, Kocourková Karolína, Ptáčková Nela, Vítek David, Čedík Martin, Rous Pavel, Sinkulová Barbora, Motejzík Petr, Motáň Matyáš, Pechová Eliška, Šimůnková Kateřina, Vojtechová Nela, Zárybnická Natálie.

  

Všem zúčastněným děkujeme za vzornou reprezentaci školy a do budoucna jim přejeme mnoho (nejen) sportovních úspěchů.

 

Za vyučující TV Martin Zárybnický

 

Fotogalerie ZDE.

Naše škola zpracovává v souvislosti s využitím webových stránek pouze taková cookies, která jsou nezbytně nutná pro zajištění provozu webových stránek a internetových služeb, a u kterých není nutno získat souhlas uživatele webu (technické a relační cookies). Pravidla cookies